Sprawdź możliwość skutecznej windykacji

O firmie

Mamy przyjemność zaoferować Państwu usługi Biura Windykacji  Należności Per Procura Sp. J.
Głównym zadaniem naszej firmy jest:

DOCHODZENIE ROSZCZEŃ FINANSOWYCH DLA PRZEDSIĘBIORSTW

Nasza firma specjalizuje się w prowadzeniu postępowania polubownego. Stawiamy wyłącznie na skuteczność i szybkość postępowania dlatego też działania naszej firmy to przede wszystkim negocjacje prowadzone w sposób bezpośredni przez negocjatorów, którzy stosując  metody windykacyjne i prawne zmierzają do odzyskania Państwa wierzytelności w optymalnie krótkim czasie, bez angażowania organów wymiaru sprawiedliwości.

Zasady naszej działalności :
  • w naszych działaniach jesteśmy bardzo elastyczni, każdą sprawę traktujemy indywidualnie i działamy w oparciu o szczegółowe wytyczne ze strony klienta,
  • o przebiegu negocjacji wierzyciel informowany jest na bieżąco,
  • nie pobieramy żadnych opłat wstępnych,
  • nie pobieramy żadnego wynagrodzenia w przypadku bezskuteczności podjętych działań windykacyjnych
  • nasza firma nie pośredniczy w przekazywaniu środków pieniężnych  pomiędzy wierzycielem a dłużnikiem, pieniądze wpłacane są przez dłużnika bezpośrednio na rachunek naszego Klienta.

Zasady, którymi się kierujemy mają zapewnić Państwu całkowite bezpieczeństwo i nadzór nad przebiegiem postępowania oraz  podkreślić, iż pobieramy wynagrodzenie jedynie w wyniku skuteczności naszych działań

Nie możemy obiecać, iż rozwiążemy każdą sprawę, zapewniamy jednak, iż każdą sprawę poprowadzimy w sposób profesjonalny i rzetelny.

Firma Per Procura rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 2001 roku jako wyspecjalizowany podmiot zajmujący się dochodzeniem roszczeń finansowych dla przedsiębiorstw oraz szeroko pojętym doradztwem w zakresie obrotu gospodarczego na rynku krajowym. Już na samym początku naszego istnienia postanowiliśmy wprowadzić nową jakość do prowadzonej wówczas windykacji – w związku z tym odstąpiliśmy od pobierania opłat wstępnych i wprowadziliśmy system rozliczania się tylko i wyłącznie z efektów podejmowanych działań. Chcieliśmy by postrzegano nas   jako podmiot ukierunkowany na efektywność – dziś o naszej skuteczności najlepiej  świadczą lata nieprzerwanego działania i liczna klientela.

Obecnie – działając w obszarze B2B - współpracujemy zarówno z sektorem MSP jak i większymi firmami posiadającymi wewnętrzne działy windykacji czy etatowych prawników. Nasze biuro jako dodatkowe ogniwo wspiera wewnętrzne działania i pomaga w szybkim odzyskaniu należności. Poprzez ścisłą współpracę wspieramy budowanie reputacji Wierzyciela jako firmy dbającej o swoje pieniądze. Ponadto w wyniku naszych działań na rynku pojawia się czytelna informacja – jest wyspecjalizowany podmiot obsługujący płatności danego Klienta.

Obszar działania firmy Per Procura to teren całego kraju!

Per Procura specjalizuje się przede wszystkim w prowadzeniu bezpośrednich negocjacji z dłużnikiem poprzez nieustanny kontakt telefoniczny i wizyty osobiste (windykacja terenowa), przy zastosowaniu skutecznych metod windykacyjnych.
W swych działaniach stawiamy na szybkość i skuteczność działania stąd zakładamy następujące ramy czasowe: do 14 dni od przyjęcia zlecenia na pojawienie się pierwszych efektów naszych działań i maksymalnie 60 dni na przeprowadzenie całej windykacji. Na bieżąco informujemy Klienta o naszych ustaleniach, a w przypadku braku efektów w w/w okresie sugerujemy następne kroki działania w danej sprawie. Każdego Klienta obsługuje zasadniczo konkretny windykator co upraszcza sposób kontaktu między stronami i raportowania efektów naszych działań.

Nie jesteśmy kancelarią prawną i nie prowadzimy postępowań sądowych. Wysoka skuteczność naszych windykatorów najczęściej eliminuje konieczność przeprowadzenia sprawy poprzez długotrwałą i generującą dodatkowe koszty drogę sądową (z drugiej zaś strony także jej jednak nie wyklucza). W sytuacji, gdy jest taka potrzeba polecamy sprawdzone kancelarie prawnicze, które na tym etapie mogą profesjonalnie i na preferencyjnych warunkach poprowadzić sprawę aż do zakończenia postępowania egzekucyjnego.

Jesteśmy firmą bardzo elastyczną w swoich działaniach, stąd każdą sprawę traktujemy indywidualnie. Na etapie początkowym rodzaj i intensywność działań windykacyjnych zawsze dostosowujemy przede wszystkim do wytycznych naszego Klienta, później modyfikujemy je w zależności od reakcji samego dłużnika i osiąganych efektów.
 

Nasi klienci