Sprawdź możliwość skutecznej windykacji

Umowa partnerska

Zostań Partnerem biura Per Procura!


Otrzymywanie poleceń to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozyskiwanie nowego klienta i to bez względu na branżę, skalę czy też zakres prowadzonej działalności gospodarczej. Jeżeli jeszcze dodatkowo jest to „dobre” polecenie – jego wartość staje się bardzo wymierna i to nawet w krótkim okresie czasu. Mając powyższe na uwadze Biuro Windykacji Należności Per Procura – w ramach Umowy Partnerskiej - proponuje atrakcyjny, prosty i pewny system wynagradzania swoich Partnerów za uzyskiwane od nich skuteczne polecenia. Naszą propozycję kierujemy głównie do następujących podmiotów gospodarczych:

- biur rachunkowych,
- biur biegłych rewidentów,
- firm doradczych/consultingowych,
- firm szkoleniowych,
- pośredników na rynku finansowym
choć nie wykluczamy również i innych, nie wymienionych powyżej potencjalnie zainteresowanych.

Jeżeli chcielibyście Państwo:

- zacieśnić dotychczasową współpracę ze swoimi klientami
- poszerzyć portfel świadczonych przez siebie usług
- osiągać dodatkowy i pewny dochód  bez angażowania kolejnych nakładów czasu i pracy nasza propozycja na pewno Państwa zainteresuje.

Nasza oferta w zakresie windykacji należności obecnie jest jedną z najlepszych tego typu na rynku, dodatkowo – w zależności od zmian uwarunkowań prawnych czy działań firm konkurencyjnych - podlega przy tym ciągłym modyfikacjom. Z roku na rok staramy się również poszerzać zakres świadczonych przez nas usług dodatkowych, przez co od 2001  roku niezmiennie stanowimy interesującą i skuteczną alternatywę dla przeważających na tym rynku licznych radców prawnych czy kancelarii prawniczych.

mt_ignore